Informacje o nas

Poznajcie nasz "Zielony Dworek" - Dom Opieki, gdzie pensjonariusze mogą poczuć się jak w swoim domu.

Zielony Dworek

Rodzinny Dom Opieki "Zielony Dworek" to mały pensjonat położony w Tąpkowicach przy ulicy Zwycięstwa 7 na działce o powierzchni 6500m2.

Placówka położona jest w głębi ogrodu, z dala od codziennego zgiełku i gwaru. Usytuowana jest wśród kwiatów i drzew, które dają ukojenie i odpoczynek dla oczu. Nasi podopieczni mają możliwość uprawy warzyw i kwiatów w przydomowym ogródku. Codziennie wykonywane są czynności związane z pielęgnacją roślin. Nasi goście są aktywnymi obserwatorami tych prac.

Mieszkańcy

Zielony Dworek to niewilka placówka, a mała liczba mieszkańców umożliwia nam utrzymanie rodzinnego, przyjaznego klimatu. Nikt nie jest anonimowy, odwiedzającym zapewniamy kontakt z pensjonariuszami o każdej porze dnia. Utrzymujemy stały kontakt z rodzinami naszych Gości.

Próbny pobyt

Aby zapewnić maksymalny komfort podopiecznym w naszej placówce, przewidzieliśmy możliwość pobytów 2-tygodniowych (próbnych). Taki pobyt pomaga w aklimatyzacji, minimalizuje stres, pozwoli poznać podopiecznego, uczy nas- opiekunów profesjonalizmu w dalszej opiece. Zadowolenie naszego Gościa jest najważniejszym celem w naszej działalności. Zdobycie zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa jest gwarancją sukcesu. Dlatego stawiamy na profesjonalizm.

Dodatkowe atuty

#

Warzywa uprawiane w ogródku trafiają do kuchni, gdzie są wykorzystywane do posiłków. Goście Zielonego Dworka uwielbiają herbatkę z mięty cytrynowej i pieprzowej, której u nas nie brakuje.

#

W sąsiednim gospodarstwie mamy hodowlę drobnego inwentarza, nasi goście śledzą przyrosty młodych króliczków i kaczuszek.

#

Mieszkańcem jest suczka Dizi, która umila czas swoimi psotami.